Van de gletsjers van Argentinië naar de adembenemende landschappen van Chili
Zuid-Amerika blijft fascineren. Wie nog dieper wil kennismaken met dit veelzijdige continent, kan de rondreis door Argentinië perfect combineren met de rondreis door Chili.
De reis door Argentinië vindt plaats van 8 tot 24 oktober 2026. Aansluitend vertrek je naar Chili, waar de reis samen loopt met de groep van 24 oktober tot 7 november 2026.
Van de tango en de indrukwekkende gletsjers van Patagonië tot de spectaculaire natuur van Chili: deze combinatie laat je kennismaken met twee landen die elk een heel eigen karakter hebben, maar samen een onvergetelijke reiservaring vormen.
Thailand in alle rust: van Thai Rama naar de Mystieke Lotus
Wie Thailand echt wil beleven, kan kiezen voor een bijzondere combinatie van twee verschillende rondreizen.
De reis Thai Rama gaat door van 16 tot 30 oktober 2026, gevolgd door Mystieke Lotus van 4 tot 18 november 2026. Tussen beide reizen zitten enkele dagen, waardoor je niet alleen langer van Thailand kunt genieten, maar ook de kans krijgt om het land op eigen tempo verder te ontdekken tussen de twee groepsreizen.
Misschien droom je van enkele dagen aan een tropisch strand, wil je een minder bekende regio verkennen of nog wat langer genieten van de Thaise gastvrijheid. De tussenperiode biedt alle vrijheid om je reis helemaal naar wens in te vullen.
Van Java tot Flores en Sulawesi: de ultieme Indonesiëreis
Wie Indonesië in al zijn veelzijdigheid wil ervaren, kan de rondreizen Taman Eden en Nusa Indah perfect met elkaar combineren.
De Taman Eden reis loopt van 22 maart tot 12 april 2027 en eindigt op het eiland Bali. Daarna heb je enkele dagen volledig vrij om op eigen tempo van het eiland te genieten, een verborgen baai te ontdekken of nog even na te genieten van alle indrukken. Vervolgens reis je door naar Yogyakarta op Java, waar je de groep van Nusa Indah vervoegt. Deze rondreis vindt plaats van 15 april tot 1 mei 2027 en neemt je mee langs enkele van de meest indrukwekkende culturele en natuurlijke hoogtepunten van Indonesië.
Een ideale combinatie voor wie zowel de verschillende eilanden als de rijke cultuur, natuur en tradities van Indonesië uitgebreid wil beleven.
Een nieuw duo voor 2027-2028: Mexico en Guatemala
Voor de brochure 2027-2028 voorzien we bovendien een gloednieuwe combinatie: Mexico en Guatemala.
Voor zowel het voorjaar als het najaar van 2027 zijn de vertrekdata zo gepland dat beide reizen mooi op elkaar aansluiten. Van indrukwekkende Maya-erfgoedsites en koloniale steden tot kleurrijke markten en vulkanische landschappen: deze combinatie is ideaal voor reizigers die zich volledig willen onderdompelen in de cultuur en geschiedenis van Centraal-Amerika.
Deze reizen zijn boekbaar vanaf begin november.
Twee reizen, één groot avontuur
Een combinatiereis biedt het beste van twee werelden. Je ontdekt meer bestemmingen, beleeft nog meer bijzondere momenten en krijgt de kans om een regio op een diepere manier te leren kennen.
Heb je interesse in een van deze of andere combinaties? Onze reisspecialisten bekijken graag samen met jou de mogelijkheden.
Combinaties en beschikbaarheden zijn steeds onder voorbehoud van wijzigingen.




