
Indonesia-X (juli 2015)
Indonesië, gordel van Smaragd
Deze boeiende exploratiereis brengt je in contact met de minder gekende eilanden van deze machtige archipel. Nu eens sta je oog in oog met etnische minderheden en hun tradities, dan weer wandel je door gebieden waar de koloniale erfenis goed bewaard bleef. In Bali beleef je het hindoeïsme in zijn geadapteerde vorm. Je maakt boeiende wandelingen door wouden of langs vulkanen; je snorkelt en gaat op zoek naar de bekende Komodo-varaan. Kortom, een sublieme reis voor wie het eens echt 'anders dan anders' mag zijn!
Er zijn dit jaar geen Taman Eden reizen meer naar Indonesië. Schrijf je in op de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven of bekijk onze Nusa Indah rondreis naar Indonesië of andere reizen naar Azië.

“Indonesië is gezegend met prachtige eilanden en een formidabele diversiteit aan fauna, flora, etnische volkeren, vulkanen... Wat het zo moeilijk maakt dit land als 1 natie te zien.”
Marco
- Reisleider